Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Rabbit HoleRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 0.5
OrphanRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
ShortbusRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0