Movies
Ratings
175
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
BridesmaidsRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Ingrid Goes WestRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0