Titles you rated
SwiriRated ★ 4.5
The Expendables 3Rated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
Tango & CashRated ★ 4.5
Last Action HeroRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.5
Tears of the SunRated ★ 3.0
Agent Cody BanksRated ★ 3.5
Swept AwayRated ★ 4.0
The Bounty HunterRated ★ 4.0- HeartbreakersRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Dead Space: AftermathRated ★ 4.0
The Garden of Sinners - Chapter 7: A Study in Murder (Part 2)Rated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
The Garden of Sinners - Chapter 2: A Study in Murder (Part 1)Rated ★ 4.0
The Garden of Sinners - Chapter 3: Remaining Sense of PainRated ★ 4.0
Ghost in the Shell Arise: Border 3 - Ghost TearsRated ★ 4.0