Titles you rated
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.5
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Blood FreeRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- Face MeRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.0