Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 1.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0