Series
Ratings
24
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0