Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Mother/AndroidRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0