Titles you rated
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
StartupRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0