Series
Ratings
20
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0