Titles you rated
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.5