Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5