Movies
Ratings
488
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
MinariRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
DolittleRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 3.5
The NunRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5