Movies
Ratings
46
Fast & FuriousRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0