Titles you rated
Final DestinationRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 0.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 1.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 0.5
Our Twisted HeroRated ★ 0.5
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 1.0
GarfieldRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.0
Girl by GirlRated ★ 0.5
HancockRated ★ 1.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0