Series
Ratings
13
DexterRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0