Titles you rated
HeartbeatRated ★ 4.5
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0