Movies
Ratings
324
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 1.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 1.0
Lights OutRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 4.5