Titles you rated
SherlockRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Hana KimiRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.5