Movies
Ratings
71
The ThroneRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The 400 BlowsRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0