Series
Ratings
36
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0