Series
Ratings
23
GoblinRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0