Movies
Ratings
120
DogtoothRated ★ 1.5
LucyRated ★ 1.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0