Movies
Ratings
250
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0