Titles you rated
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0- 神の雫Rated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5