Movies
Ratings
282
The Truman ShowRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mortal EnginesRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5