Titles you rated
Fruits Basket Season 3Rated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
Wind BreakerRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Beyond The BoundaryRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 5.0