Titles you rated
- The First RideRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 2.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 2.5
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 3.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 2.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0