Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Criminal: UKRated ★ 4.5
Criminal: UKRated ★ 4.5
To Your Eternity Season 2Rated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0