Movies
Ratings
1015- CandyRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.0
Goodnight MommyRated ★ 2.0- YoungyoungRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
The HoleRated ★ 3.5
Does Cuckoo Cry at NightRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
M. ButterflyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5- HeartbreakersRated ★ 3.0
5 to 7Rated ★ 2.0
The WomenRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The In-LawsRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5