Titles you rated
The Case for ChristRated ★ 3.5
A Fantastic WomanRated ★ 2.0
SilenceRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 3.5
The Legend of ZorroRated ★ 5.0
Mystic RiverRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 2.0
The BrosRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5