Movies
Ratings
214- Paul, Apostle of ChristRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 3.0
OmeletteRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5