Titles you rated
 The LegendRated ★ 3.0 The LegendRated ★ 3.0
 Secret GardenRated ★ 3.5 Secret GardenRated ★ 3.5
 PastaRated ★ 4.0 PastaRated ★ 4.0
 Famous PrincessesRated ★ 4.5 Famous PrincessesRated ★ 4.5
 Rustic PeriodRated ★ 4.5 Rustic PeriodRated ★ 4.5
 Master's SunRated ★ 3.5 Master's SunRated ★ 3.5
 Money's WarfareRated ★ 4.5 Money's WarfareRated ★ 4.5
 The ProducersRated ★ 3.5 The ProducersRated ★ 3.5
 Emperor Wang GunRated ★ 4.0 Emperor Wang GunRated ★ 4.0
 She Was PrettyRated ★ 3.5 She Was PrettyRated ★ 3.5
 Oh My GhostRated ★ 4.0 Oh My GhostRated ★ 4.0
 Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0 Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
 Incomplete LifeRated ★ 4.0 Incomplete LifeRated ★ 4.0
 Reply 1988Rated ★ 3.5 Reply 1988Rated ★ 3.5
 Nodame CantabileRated ★ 3.0 Nodame CantabileRated ★ 3.0