Series
Ratings
223
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Beyond GoodbyeRated ★ 2.5
Light of My LionRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
Rokuhodo Yotsuiro BiyoriRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5