Movies
Ratings
55
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0