Series
Ratings
20
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0