Titles you rated
- The UglyRated ★ 4.0
LiesRated ★ 4.0- VirusRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Tomb of the RiverRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Yellowhair 2Rated ★ 1.0