Titles you rated
Kick-AssRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.5