Titles you rated
What Comes After LoveRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 3.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5