Titles you rated
Freaky FridayRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5