Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.0