Series
Ratings
29
Jealousy IncarnateRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 1.0
LostRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 1.0
BigRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5