Movies
Ratings
516
ZootopiaRated ★ 4.5
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
The World of KanakoRated ★ 2.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 1.5
6 DaysRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
The Blue LightRated ★ 4.0
Platinum DataRated ★ 3.0
The Last RecipeRated ★ 4.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0