Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- 魔王Rated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0
The Locked Room MurdersRated ★ 4.0- Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Black PeanRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 3.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.5
24Rated ★ 5.0
From the Earth to the MoonRated ★ 4.5
ShinzanmonoRated ★ 4.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 4.0