Series
Ratings
58- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 1.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Romance in the RainRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0