Series
Ratings
36- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 1.0- 유희왕 1기Rated ★ 1.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0