Movies
Ratings
79
No Other ChoiceRated ★ 3.0
FAQRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Miss AmericanaRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
KlausRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 4.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 4.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 5.0