Series
Ratings
61 Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5 Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
 Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5 Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
 Friends Season 1Rated ★ 3.0 Friends Season 1Rated ★ 3.0
 Sword Art OnlineRated ★ 2.0 Sword Art OnlineRated ★ 2.0
 Kill la KillRated ★ 4.0 Kill la KillRated ★ 4.0
 THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.0 THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.0
 Tamako MarketRated ★ 2.0 Tamako MarketRated ★ 2.0
 ERASEDRated ★ 4.5 ERASEDRated ★ 4.5
 STEINS;GATERated ★ 3.5 STEINS;GATERated ★ 3.5
 Guilty CrownRated ★ 1.0 Guilty CrownRated ★ 1.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
 Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0 Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 3.0
- K-ON!!Rated ★ 3.0
 Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5 Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
 Hanasaku IrohaRated ★ 3.0 Hanasaku IrohaRated ★ 3.0
- Baka and Test: Summon the Beasts - MatsuriRated ★ 3.0
- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 3.5
 Beyond The BoundaryRated ★ 3.0 Beyond The BoundaryRated ★ 3.0
 ShirobakoRated ★ 3.5 ShirobakoRated ★ 3.5