Titles you rated
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0