Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 3.0
Justice PaoRated ★ 2.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 1.5
Rustic PeriodRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0