Movies
Ratings
31
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5